Prodloužená zkouška s DAREM

18.01.2019

V pátek 18. ledna 2019 jsme měli úplně obyčejnou zkoušku. Protože ale někteří z nás o Vánocích hráli s žďárským Chrámovým sborem od sv. Prokopa, byli jsme pozváni na tradiční zhodnocení vánočních koncertů spojené s posezením. Rádi jsme přijali a sníh nesníh, ledy neledy a hlavně nemoci nenemoci dorazili v téměř plné sestavě na Kolping.

Sborník z roku 1940
Sborník z roku 1940


Logicky jsme očekávali báječnou atmosféru: krásní lidé, spousta muzikantů, bašta a všudypřítomná chuť zpívat - takže bylo na co se těšit. Ale lidičky, bylo to úžasnější, než si vůbec dovedete představit... Dokonce se i tančilo, takže kdyby některým nejmenovaným slabším jedincům neodešly hlasivky, zůstali bychom asi až do rána.

Loučili jsme se s tím, že jsme prý přinesli radost, což nás zahřálo a připravilo na vykročení do mrazivých ulic. Odnesli jsme si ale daleko víc - paní Jaroslava Sedláková nám darovala sborníček "Horácká kytička" z roku 1940, plný známých i nám dosud neznámých písní z moravského Horácka. Exploze úžasu!

Asi vám, drazí fanoušci naši, nebudeme schopni zprostředkovat všechno, co jsme v noci z pátku na sobotu minulý týden zažili, nicméně bychom chtěli obdarovat i vás. Pod níže uvedeným odkazem proto najdete kompletně oskenovaný onen sborníček, vychutnejte si ho podle libosti.

U cimbálu je krásně, tak tedy brzy na viděnou a hlavně NA SLYŠENOU!

https://drive.google.com/file/d/1v1eHZIx7IelzAZ9PVnQ4TCAchygtq7KX/view?usp=sharing


© 2018 Horácká muzika / Při výrobě těchto stránek nebyly zlomeny žádné paličky.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!