Realizované akce

...

Fotoalbum z této akce.
Na Havlíčkově náměstí v Čechově domě se nachází Malá kavárna. Patří k ní i venkovní atrium, kde jsme hráli na 2. ročníku degustace vín Valtické vinařské školy. Na nádherně připravené zahradní slavnosti jsme společně zpívali za doprovodu muziky a na závěr i a capella jen tak kolem stolu jako na přástkách za starých časů....

Fotoalbum z této akce.
Město Žďár nad Sázavou pořádá už desítky roků, vždy na konci léta, Slavnosti jeřabin, kulturně společenský multižánrový festival. Úvodní kapitola programu slavností byla věnována poděkování za to, že jsme Covid 19 zvládli „zatím dobře“.

Fotoalbum z této akce.
Po zpracování písní z Horácka a pásma určeného pro základní školy jsme hledali téma pro další projekt. Po docela vzrušující debatě jsme se dohodli na námětu spojeném s postavou sv. Jana Nepomuckého. Jednak žijeme a hrajeme ve stínu jeho kostela na Zelené hoře, jednak proto, že v roce 2021 budeme slavit 300. výročí jeho...

Fotoalbum z této akce.
Ač dudy nejsou v našem nástrojovém vybavení, přesto jsme společně se Studánkou byli pozváni do Pacova, který je na okraji Horácka - na akci zaznívala jak hudba jižních Čech, tak i Horácka.

Fotoalbum z této akce.
Folklorní soubor Kalamajka nás pozval na "Malý folklorní festival" v Havlíčkově Brodě. Festival začínal v letním vedru a končil podvečerním letním deštěm. Diváky, kteří navzdory dešti neutekli, jsme pozvali na jeviště a vytvořili jeden velký pěvecko-taneční sbor, společně jsme si užili bezvadnou atmosféru.

V krásné Třebíči máme sice několik krásných přátel, ale až nyní se nám díky pozvání Kraje Vysočina a Muzea Vysočiny Třebíč podařilo tam také zahrát. A rovnou při báječné akci v nádherných prostorách tamního zámku.