Realizované akce
...

Fotoalbum z této akce.
Ač dudy nejsou v našem nástrojovém vybavení, přesto jsme společně se Studánkou byli pozváni do Pacova, který je na okraji Horácka - na akci zaznívala jak hudba jižních Čech, tak i Horácka.

Fotoalbum z této akce.
Folklorní soubor Kalamajka nás pozval na "Malý folklorní festival" v Havlíčkově Brodě. Festival začínal v letním vedru a končil podvečerním letním deštěm. Diváky, kteří navzdory dešti neutekli, jsme pozvali na jeviště a vytvořili jeden velký pěvecko-taneční sbor, společně jsme si užili bezvadnou atmosféru.

V krásné Třebíči máme sice několik krásných přátel, ale až nyní se nám díky pozvání Kraje Vysočina a Muzea Vysočiny Třebíč podařilo tam také zahrát. A rovnou při báječné akci v nádherných prostorách tamního zámku.

V pátek 18. ledna 2019 jsme měli úplně obyčejnou zkoušku. Protože ale někteří z nás o Vánocích hráli s žďárským Chrámovým sborem od sv. Prokopa, byli jsme pozváni na tradiční zhodnocení vánočních koncertů spojené s posezením. Rádi jsme přijali a sníh nesníh, ledy neledy a hlavně nemoci nenemoci dorazili v téměř plné sestavě na Kolping.